021-88279983     info@formfazaco.com    

طراحی معماری

مجموعه: خدمات مهندسی

امروزه با توجه به ایجاد مصالح متنوع صنعتی و تولید روز افزون اینگونه مصالح ، به طراحان و معماران این اجازه را میدهد تا بر اساس اندازه های موجود و ساخته شده کارخانه ای به خلق آثار بپردازد ، و این ارتباط دو سویه بین معماری و صنعت ، تحولی را به نام معماری صنعتی متبلور نموده است .

قطعات تشکیل دهنده در این سیستم اعم از پوششهای داخلی و خارجی دیواره ها ، سقفها ، کفها و کلیه اجزاء مستثنی از این قاعده نبوده و منجر به خلق زیباترین آثار معماری صنعتی گردیده که به مانند قطعات کوچک وسایل بازی کودکان در دستان طراحان این سیستم به خوبی جلوه پیدا میکند .

از این رو طراحی معماری متاثر از قطعات اصلی تشکیل دهنده یعنی پانلهای تعریف شده میگردند . طراحی بصورت مدولهای یک متری در فضاهای مختلف و بر اساس استانداردهای تعریف شده و مرجع در معماری و با کاربریهای مختلف ، صورت میگردد .

بدین شکل معماری صنعتی در قالب سیستم مدولاریته آغاز شگرفترین بناهای صنعتی خواهد بود . سیستم خانه های پیش ساخته با اتصالات پیچ و مهره ایی نشات گرفته از قطعات پوشش ساندویچ پانلهای پلی یورتان و در ضخامتها و طولهای متغیر و با گامهای یک متری در حالتهای مختلف به طرح درآمده و فضاهای زیبایی را به نمایش و اجرا درمی آورند .

پرسش از ما درباره این محصول یا خدمت