021-88279983     info@formfazaco.com    

1
مجموعه: کانکس

این نوع کانکس ها نسبت به کانکس های پانلی دیگر از ویژگی خاصی برخوردار است زیرا نصب دیوارپوشهای P.V.C و خصوصا طرح چوب و در نتیجه ایجاد عایق مناسبتر در دیواره ها و سقف و همچنین محیط زیباتر ؛ این نوع کانکس را از محصولات مشابه دیگر متمایز میکند .

1
مجموعه: کانکس

کانکس مجموعه یا چند قلو برای ایجاد مجموعه های بیشتر با کانکس طراحی و اجرا میگردد . به این صورت که با ابعاد و واحدهای استاندارد تیپ کانکسها میتوان در قالبهای 2و3و4 قلو و حتی بیشتر این واحدها را به همدیگر متصل و نهایتا تشکیل یک مجموعه داد . قطعات از هم دیگر جدا شده آماده گردیده و در محل پروزه با اتصال به هم تشکیل واحد های بزرگتر و یکپارچه میدهند.

1
مجموعه: کانکس

کانکسه ای ثابت بصورت اجرا در محل و در کاربری های مختلف با نمای ورقهای سایدینگ در طرحها و رنگهای مختلف ارئه میگردد . از خواص بارز این محصول قابلیت در هر نوع ابعاد و اندازه بوده که در سایزهای مختلف ارائه گردیده و تابع شرایط مکانی کارفرمایان محترم میباشد .  نمای زیبا و فرمهای متنوع از ویژگیهای بارز این نوع کانکس میباشد .

1
مجموعه: کانکس

کانکس های ثابت با نمای ورقهای کامپوزیت که معمولا این نوع ورقها در حال حاضر جایگزین مصالح دیگر مانند سنگ و آجر برای پوشش نماهای ساختمانهای بلند مرتبه شده است ؛ بعنوان نوع آوری دیگر این گروه و جهت پوشش نمای بیرونی در کانکسها استفاده میگردد . تنوع در طرح و شکل کلی نما و ایجاد حجم های شکسته از ویژگیهای این نوع کانکس ها بشمار میرود .

1
مجموعه: کانکس

کانکس های با پوشش ساندویچ پانل دکوراتیو با طرحهای سنگ و چوب بعنوان یک دیگر از محصولات تولیدی این گروه بشمار میرود . این محصول با پوششهای دیواری و سقفی در طرحهای مختلف اجرا میگردد و نیازی به پوشش های دیگر بر روی این پانلها نمیباشد.

1
مجموعه: کانکس

کانکس های اتاق کنترل و آنالایزر بعنوان اتاق فکر و مراکز فرماندهی کارخانه جات وابسته در صنایع پتروشیمی و نفت و گاز بشمار میروند . وجود دستگاه های با حساسیت بالای ابزار دقیق جهت کنترل و پخش مورد نیاز مواد اولیه در این صنایع ، نمونه بارز نیاز و حساسیت بالای این محصول میباشد . استراکچر و بدنه این نوع کانکس ها به گونه ای طراحی گردیده تا بتوان مدیریت سایتها و تقسیم بندی مواد اولیه را به راحتی کنترل و مدیریت کرد.

1
مجموعه: کانکس

کانکس تلفن همگانی سیار و چرخدار جهت شرایط غیر مترقبه و حوادث طراحی گردیده است. قاعدتا در شرایط فورس ماژور که امکان دسترسی به منابع و زیر ساختها ( آب و برق و تلفن و گاز و سوخت و غیره ) کاملا دشوار بنظر میرسد ؛ یکی از نیازهای مردم استفاده از تلفنهای همگانی و اطلاع رسانی به موقع میباشد. 

1
مجموعه: کانکس

کانکس های طرحدار با مدلهای سقف موجی و دکوراتیو و خاص با طرحها و اشکال مختلف عمدتا برای سایت های نمایشگاهی و شهر بازیها و از این قبیل مورد استفاده دارد.

1
مجموعه: کانکس

در شبکه موبایل اولین بخشی که مستقیما با گوشی موبایل در ارتباط است به لفظ عوام آنتن موبایل و به تعبیر تخصصی BTS که مخفف Base Tranceiver Station است، می باشد و در حقیقت BTS همان فرستنده و گیرنده های کوچکی هستند که در نقاط مختلف شهر نصب می شوند و به کمک انها مشترکین آنتن دهی می شوند.

4
مجموعه: کانکس

کانکس های چرخدار و سیار در واقع همان کانکس های ثابت بوده که با اتصال سیستم های چرخدار در حالتهای یک محور و دو محور و نصب چرخهای مورد نظر میتوان آنرا براحتی سیار نمود و به نقاط دلخواه انتقال داد.

1
مجموعه: کانکس

کانکس های نگهبانی یکی از زیر مجموعه های کانکسهای پانلی با اتصالات پیچ و مهره ای که با پوشش های عمدتا ساندویچ پانل با عایقهای تزریقی از نوع فوم پلی یورتان ساخته میشوند ؛ میباشد ابعاد کانکس ها با اندازه های مورد نیاز بوده و هیچ محدودیتی در ابعاد وجود ندارد . 

1
مجموعه: کانکس

این محصول نیز بعلت امکان باز و بسته کردن کلیه قطعات و بسته بندی شدن آنها ؛ برای فضاهای محدود در عرض و ارتفاع طراحی گردیده تا بتوان از حداقل فضاها بهره برداری نمود.